SERVIS

SERVISNÍ PORADCE / GARANČNÍ TECHNIK

Náplň práce:

-           Příjem vozů BMW a MINI do servisu

-           Řešení garančních případů, komunikace s garančním oddělením BMW

-           Komunikace s klienty, tvorba servisních nabídek

Požadujeme:

-           Praxe na stejné nebo podobné pozici

-           Technické myšlení, profesionální vystupování, komunikativnost

-           Pečlivost, spolehlivost

-           Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

-            Nadstandardní finanční ohodnocení

-            Práce v prémiovém segmentu vozů

-            Zázemí stabilní společnosti

-            Cenové zvýhodnění BMW produktů pro zaměstnance

-            Pravidelná školení zajišťovaná BMW

-            Další zaměstnanecké benefity ( stravenky, sickdays, Multisport karta,...)

SERVIS

AUTOMECHANIK

-         Opravy a diagnostika mechanických části vozidel

-         Montáž doplňků a příslušenství

-         Provádění běžného pravidelného servisu

Požadujeme:

-         SŠ/ SOU automechanik

-         Zkušenosti v oboru min. 3 letá praxe

-         Základní znalost anglického nebo německého jazyka

-         Řidičský průkaz skupiny B

-         Vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

-          Motivující finanční ohodnocení závislé na odvedené práci

-          Zázemí stabilní společnosti

-          Cenové zvýhodnění BMW produktů pro zaměstnance

-          Pravidelná školení

-          Další zaměstnanecké benefity ( stravenky, sickdays, Multisport karta,...)

RECEPCE

RECEPČNÍ - BRIGÁDNICE

-         Skenování zakázek

-         Obsluha Isetta baru

-         Příjem telefonátů

Vhodné pro studentky VŠ.

Flexibilní pracovní doba.

Vedocí servisu CarTec Brno - Ing. Radek Svěrák

Ing. RADEK SVĚRÁK

Vedoucí CARTEC BRNO

Zajímá Vás více o konkrétní pozici v našem autorizovaném servise? Radek Svěrák Vám dotazy rád zodpoví.

KDE SE BUDEME POTKÁVAT

Škrobárenská 507/12

617 00 Brno-jih-Trnitá

KONTAKTY

OTEVÍRACÍ DOBA

pondělí - pátek

08:00 - 18:00

ADRESA:

Česká Republika

  • Facebook - CarTec Group
  • Instagram - CarTec Brno
  • YouTube - CarTec Group

Blog ze světa BMW

číst více...

NAPIŠTE NÁM